Лінія ізоляції

Підприємство ТОВ «УКРСПЕЦКОНСТРУКЦІЯ ЛТД» понад шість років є сертифікованим виробником електрозварних прямошовних труб за ДСТУ 9218:2023, ДСТУ 8943:2019, ГОСТ 20295-85 діаметром від 426 до 1620 мм2 товщиною стінок від 6 до 20 мм мм для споживачів енергетичної, нафтогазової, хімічної, металургійної, будівельної галузей, а також для житлово-комунальних організацій.

На підприємстві введена в експлуатацію лінія ізоляції, що дозволяє провести гідроізоляцію труб із застосуванням двошарового та тришарового покриття на основі екструдованого поліетилену з використанням адгезійного термоплавкого полімерного підшару (на основі термоплавкої полімерної композиції) для магістральних трубопроводів із сталевих труб діаметром від 219 мм. З метою виконання робіт на підприємстві встановлено сучасне обладнання для проведення повного циклу гідроізоляції труб.

Захист
Гідроізоляційне покриття захищає труби від зовнішньої корозії, факторів впливу ґрунтових вод, блукаючих струмів, а також збільшує термін служби трубопроводів ізолюючи їх від зовнішнього середовища. Зовнішнє покриття може бути виконане у двох конструкціях: двошарове поліетиленове покриття та тришарове поліетиленове покриття.
Технологія
- Двошарове поліетиленове покриття складається з адгезійного підшару на основі термоплавкої полімерної композиції та зовнішнього поліетиленового шару. - Тришарове поліетиленове покриття складається з шару епоксидного праймера, адгезійного підшару на основі термоплавкої полімерної композиції та зовнішнього поліетиленового шару
Застосування
Труби сталеві безшовні та зварені діаметром 219 ÷ 1420 мм із зовнішнім двошаровим та тришаровим захисним покриттям на основі екструдованого поліетилену (далі по тексту покриттям), призначені для будівництва магістральних та промислових трубопроводів (нафтопроводів, газопроводів, продук-топроводів, водопроводів, водопроводів) від них підземної та підводної прокладки. Покриття наноситься на сталеві труби в заводських умовах, на технологічній лінії за узгодженим технологічним регламентом.
Якість
Якість використовуваних матеріалів проходить найжорстокіший вхідний контроль і відповідає технічним вимогам та стандартам. Як вихідні матеріали для нанесення основного захисного шару покриття використовуються термо-світлостабілізовані композиції поліетилену низької щільності та поліетилену високої щільності. Як захисне покриття зачищених кінців труб використовується грунтовка.

Лінія виробничого процесу

Підприємство має сертифікат відповідності на продукцію, що виготовляється.

Технічні характеристики:

— Покриття використовується для труб діаметром від 219 до 1420 мм;

— Товщина покриття 2,2-3,5 мм;

— температурний режим експлуатації трубопроводів від -20 до + 60 ° С;

— відповідність вимогам ДСТУ 4219-2003, ДСТУ Б В.2.5.-30:2006, DIN 30670 та вимогам замовника.

Процес виробництва ізоляції труб захисним покриттям здійснюється на лінії ізоляції та складається з наступних стадій:

— підготовка труб до ізоляції (вхідний контроль труб; попереднє очищення труб);

— Подача труб на лінію;

— Транспортування труб по рольгангу;

— Попереднє нагрівання труб (при необхідності);

— дробометна обробка поверхні труб;

— Контроль якості очищеної поверхні труб;

— Транспортування труб по рольгангу;

— індукційне нагрівання труб;

— Нанесення рідкого епоксидного праймера;

— нанесення адгезійного та поліетиленового шарів та їх накочення;

— охолодження труб із покриттям;

— Контроль суцільності покриття;

— зачищення кінців труб;

— Контроль якості покриття труб;

— Нанесення консерваційного покриття на кінцях труб;

—           приймально-здавальні випробування;

— маркування труб;

— періодичні випробування труб із покриттям;

— ремонт покриття (за потреби);

— складування та відвантаження труб.