ДОСТАВКА І ОПЛАТА

За час успішної роботи компанія ТОВ "Укрспецконструкція ЛТД" істотно розширила географію поставок готової продукції. Транспортування труб великого діаметру вважається одним з найскладніших видів перевезень. Тому, доставка нашої продукції має свою особливу специфіку. Для того, щоб не створювати аварійні ситуації на дорогах наші фахівці, після навантаження продукції на спеціальні вантажівки, надійно фіксують вироби, щоб під час транспортування не було порушено центрування автомобіля. Спеціальні правила перевезення передбачають закріплення готової продукції за допомогою металевих стяжок. Навіть при транспортуванні на довгі дистанції повністю виключена деформація готової продукції. Всі нюанси оплати і доставки обговорюються з нашими менеджерами в телефонному режимі.

ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Замовник може самостійно забрати придбану продукцію на нашому складі в Кривому Розі. Якщо у клієнта немає можливості забрати вироби зі складу самостійно ми здійснимо доставку нашої продукції по всій території України в найкоротші терміни.

3-5 днів

АВТОМОБІЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ

3-7 днів

Ж/Д ТРАНСПОРТ

ДОСТАВКА ПО КРАЇНАМ СНД

Географія поставок нашої продукції вже давно вийшла за межі території України, ми можемо організувати швидку доставку продукції в будь-яку країну СНД, як залізничним транспортом, так і на великовантажних автомобілях в максимально стислі терміни.

до 15 днів

АВТОМОБІЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ

7-12 днів

Ж/Д ТРАНСПОРТ

ДОСТАВКА ЗАЛІЗНИЧНИМ ТРАНСПОРТОМ

Найбільш швидкий і економічний варіант доставки труб великого діаметру на далекі відстані - Ж / Д транспорт. До станції відправлення наша продукція доставляється на великовантажних автомобілях, попередньо ми розробляємо і погоджуємо схеми завантаження готової продукції в напіввагони на платформі або в спеціальні вагони-трубовозів. При перевезенні виключений перегин виробів або будь-яка деформація, особлива увага приділяється надійному кріпленню продукції. Між торцями труб встановлюється завзята рама, яка захистить торцеві фаски від пошкодження. Після надійної навантаження і кріплення ваше замовлення відправляється в вказане місце по всій території СНД.

ДОСТАВКА АВТОМОБІЛЬНИМ ТРАНСПОРТОМ

Для перевезення нашої продукції до місця навантаження на Ж / Д транспорт або на короткі дистанції до замовника використовуються спеціальні вантажівки для перевезення труб. В якості такого вантажівки виступає тягач з низькорамної платформою або вантажівка з рухомою візком. Така транспортування є безпечною і використовується в багатьох країнах світу. Досвідчені логісти розробляють найбільш оптимальні маршрути для того, щоб замовник отримав продукцію в максимально стислі терміни. Такий спосіб доставки підходить для доставки труб великого діаметру по території України і в країни СНД. Доставка автомобільним транспортом може здійснюватися прямо до об'єкта будівництва.