ПРО КОМПАНІЮ

Компанія ТОВ «Укрспецконструкція ЛТД» понад п’ять років є сертифікованим виробником прямошовних труб по ГОСТ 10706-76, ГОСТ 10705-80, ГОСТ 10704-91, ГОСТ 20295-85, діаметром від 426 до 1620 мм з товщиною стінки від 6 до 20 мм і мірної довжиною 6000-12000 мм., для споживачів енергетичної, нафтогазової, хімічної, металургійної, будівельної галузей, а також для житлово-комунальних організацій. Труби виготовляються зі сталей класів міцності від К38 до К60 методом формування і автоматичного дугового зварювання під шаром флюсу, на вимогу замовника, підприємство виробляє, ізоляцію труб із застосуванням одношарового, багатошарового покриття на основі екструдованого поліетилену з використанням адгезійного термоплавкого полімерного підслою (на основі термоплавкої полімерної композиції) для магістральних трубопроводів з труб сталевих. Покриття на основі стрічки термозбіжної з термоплавким полімерним підслоєм. Покриття стрічкові і комбіновані. Покриття на основі стрічки полімерної з бітумкаучукполімерним адгезивним підслоєм і ґрунтовкою бітумнополімерною для ізоляції сталевих трубопроводів.
Менеджмент компанії швидко реагує на зміну потреб ринку, тому ми намагаємося створити максимально комфортні умови співпраці для наших клієнтів.

Швидкі терміни виготовлення продукції
Ми максимально швидко виготовимо потрібний обсяг продукції, у разі термінової виробничої необхідності для наших клієнтів у нас на складі завжди є незнижуваний обсяг готової до відвантаження продукції різного сортаменту.
Своєчасна доставка по Україні та країнам CНГ
Ми забезпечуємо доставку готової продукції авто і Ж / Д транспортом в максимально стислі терміни. Досвідчені логісти продумають найбільш оптимальні маршрути і оформлять всю необхідну документацію.
Широке застосування нашої продукції
Наша продукція знайшла застосування в машинобудуванні, будівництві, нафтогазовій галузі, а також в металургії і хімічної промисловості не тільки в Україні, а й за кордоном.
Продукція високої якості
Вся продукція відповідає міжнародним стандартам якості і проводиться відповідно до ГОСТу 10706-76 / 10705-85 / 10704-91/ 20295-85. На підприємстві здійснюється строгий контроль якості із залученням незалежних інспекційних компаній.

ВИРОБНИЦТВО

Наше виробництво розташоване в місті Кривий Ріг, Дніпропетровської області. Сучасний трубопрокатний цех має одну виробничу лінію для виготовлення труб великого діаметру, незабаром планується запуск ще однієї лінії і істотне розширення сортаменту продукції. У цеху встановлено сучасне автоматичне обладнання.
Продукція виробляється з листів металу, в основному використовуються якісні стали різних марок. Після формування і зварювання шва проводиться термічна обробка. Готова продукція проходить два види контролю:

  • УЗК зварного шва
  • Візуальний контроль (вимірювальний інструмент, лекала)
  • Гідравлічного випробування труб великого діаметра за ГОСТ 3845-75.

Після цього вироби відправляються на склад, звідки відвантажуються замовникам і відправляються за місцем призначення.

Споживачами продукції ТОВ «Укрспецконструкція ЛТД» є наступні підприємства України: групи Метінвест: ПрАТ «Північний ГЗК», ПАТ «ІнГЗК», ПрАТ «ЦГЗК», ПАТ «Запоріжсталь». ДЕТК, ПрАТ «Полтавський ГЗК», АТ «Криворізька теплоцентраль», ДП «Криворізька тепломережа», АТ «Покровський ГЗК», АТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія», ДП «Східний ГЗК», ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», АТ « Південний ГЗК »